• DOLAR
  %0,01
 • EURO
  %0,31
 • ALTIN
  %-0,07
 • BIST
  %-1,18
Başkan Abdullah Özyiğit, semt pazarında vatandaşlarla buluştu

Başkan Abdullah Özyiğit, semt pazarında vatandaşlarla buluştu

reklam"
Sık sık esnaf ve hane ziyaretlerinde bulunarak vatandaşlarla bir araya gelen Mersin Yenişehir BelediyeBaşkanı Abdullah Özyiğit, son olarak Menteş Mahallesi’ndeki semt pazarını gezdi. Başkan Özyiğit,hem pazarcı esnafı hem de vatandaşları dinleyerek, talep ve önerilerini aldı.
Her hafta düzenli olarak esnaf ve vatandaşları ziyaret ederek, taleplerini dinleyen ve sorunları yerindetespit eden Yenişehir Belediye Başkanı Abdullah Özyiğit, semt pazarlarını da geziyor. MenteşMahallesi’ndeki semt pazarını gezen Başkan Özyiğit, tezgâhları tek tek gezerek vatandaşlarla buluştu.
Başkan Özyiğit “Halkımız geçim sıkıntısı yaşıyor, bu bir gerçek”
Fiyatların yüksek olduğunu ve halkın geçim sıkıntısı yaşadığını dile getiren Belediye Başkanı AbdullahÖzyiğit, “Hemşehrilerimle bugün bol bol sohbet etme imkânı yakaladık. Halkımız geçim sıkıntısıyaşıyor, bu bir gerçek, fiyatlar çok yüksek. Esnaf da vatandaş da fiyatların yüksek olmasındanşikayetçi ancak umutlular, biz de umutluyuz. Alıcı da satıcı da elbet bir gün mutlu olacak.” dedi.,
“Birlikte yönetebildiğimiz derecede başarılı oluruz”
Vatandaşlarla Yenişehir ve hizmetleri hakkında da görüş alışverişinde bulunduklarını dile getirenBaşkan Özyiğit, “Ziyaretlerimizde kentimizi de konuşuyoruz, hizmetlerimizi anlatıyoruz. Halkımızçalışmalarımızı değerlendiriyor, tek tek not alıyoruz. Çünkü biz katılımcı yönetimi benimsiyoruz.Yaşadığı kent üzerinde herkesin söyleyecek bir sözü olduğuna inanıyoruz. Ve dolayısıyla birlikteyönetebildiğimiz derecede başarılı oluruz. Çok seslilik, çok fikirlilik güzel bir kenti de beraberindegetiriyor. Yenişehir bu yüzden çok güzel.” diye konuştu.

reklam
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM