• DOLAR
  %0,10
 • EURO
  %-1,12
 • ALTIN
  %-2,34
 • BIST
  %5,16
BAŞKAN VARAL: “HALKIN VİCDANINA VE ADALETİNE İNANIYORUZ”

BAŞKAN VARAL: “HALKIN VİCDANINA VE ADALETİNE İNANIYORUZ”

reklam"
“İşsizliği yoksulluğu birlikte yeneceğiz!”
CUMHURİYET Halk Partisi (CHP) Tarsus İlçe Başkanı Av. Ozan Varal, sürekli gerçekleştirdiği esnaf vemahalle ziyaretleri kapsamında Tarsus’un dezavantajlı yerleşim yerleri arasında yer alan Mithatpaşa,Gazipaşa, Barbaros, Bahçe, Girne ve Şahin Mahalleleri’nde yurttaşlarla bir araya geldi, dertlerinidinleyip, görüş önerilerini aktardı.Halkla iç içe olduklarının altını çizen Başkan Varal, Gençlik Kolları ve İlçe Yöneticileri ile birliktegerçekleştirdiği ziyaretleri değerlendirerek,“Kahvehaneleri, esnaflarımızı ziyaret ettik, halkımızla beraber gündemi tartıştık.
Fiyatlar ateş pahası,mutfaklar yangın yerine dönmüş. Barbaros Mahallesi’nde Salih amca, Şahin Mahallesi’nde kıtimkanlarla üniversite bitirmiş olmasına rağmen ataması yapılmayan öğretmen adayı gencimiz,Gazipaşa da kriz nedeniyle işinden olan işçi kardeşimizin sorunlarını aynı masada oturarak, çay içerekdinledik. İsimler farklı olsa da, yaşanan mahalle veya yaşlar farklı olsa da, herkesin ortak sorunu hayatpahalılığı, geçim sıkıntısı veya işsizlik,yoksulluk. Kaynakları halkına yetecek durumdaki ülkemizin buduruma getirenlerin kimler olduklarını halkımız yakından biliyor.
Bizler, halkın vicdanına ve adaletineinanıyoruz. Çözümün sandık olduğunu söylüyoruz. Bir bardak çay parası için boğazlarından kısmakzorunda kalan, artan fiyatlardan, zamlardan muzdarip durumda olan vatandaş ve esnaflarımızakurtuluşun tek yolunun halkın iktidarından geçtiğini söylüyoruz” diye konuştu.CHP’li belediyelerin ülkenin gerçeklerini ön planda tutarak uygulamaya koyduğu sosyal hizmetlerin,günümüz Türkiyesi’nde her geçen gün daha da önem kazandığına dikkati çeken Başkan Ozan Varal,“Buna en güzel örnek Mersin Büyükşehir Belediyemizdir. 3 TL’ye 3 çeşit yemek projesi, sabah çorbadağıtımı, ihtiyaç sahibi ailelere gıda kolisi, ekmeğin 2.5 TL olduğu şu günlerde 1 TL’den ekmek satışı vebugünleri görerek aylar öncesinden un dağıtım projesi ve daha pek çok projenin sunulması,vatandaşımıza umut olmakta, karanlık tabloda ortaya çıkan ışık olmaktadır.Halkın iktidarında “İşsizliği yoksulluğu birlikte yeneceğiz!” dedi.

reklam
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM