• DOLAR
  %0,35
 • EURO
  %0,14
 • ALTIN
  %0,54
 • BIST
  %3,32
Fikret Orman, Mahmutyazıcıoğlu cinayetinin detaylarını anlattı: Racon mevzusu

Fikret Orman, Mahmutyazıcıoğlu cinayetinin detaylarını anlattı: Racon mevzusu

reklam"

Ece Erken’in eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun ölümü ile ilgili Beşiktaş eski başkanı açıklamalarda bulundu. O gece mekanda birlikte olduklarını söyleyen Fikret Orman, yaşanan olayla ilgili detaylar vererek cinayetin 65 bin TL’den kaynaklanmadığını açıkladı.

Beşiktaş eski yöneticisi ve Ece Erken’in eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun ölümünün sır perdesi aralanıyor. O gece yaşanan olaydan hemen önce mekandan ayrılan Beşiktaş eski başkanı Fikret Orman detayları Halk TV canlı yayının da Timur Soykan’a anlattı. Kan donduran olayın 65 bin TL’den kaynaklanmadığını ifade eden Orman, daha önce konuşulmayan detaylar hakkında açıklamalarda bulundu.

“Beşiktaş ile değil sohbet amaçlı görüştük”

Fikret Orman, Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun ölümünden hemen önce birlikte olduklarını söyleyerek, “Şafak bana çok yakın biriydi. Ben onun abisi sayılırdım. Her zaman bir sıkıntısı olsa gelip bana anlatırdı. Olay yaşanmadan önce zaten beraberdik. Gayet mutluydu ve hiçbir sıkıntısı yoktu. Beşiktaş ile ilgili bir toplantı değil, sohbet amaçlı önceden görüşelim dedi görüştük” dedi.

“Konu para değil racon mevzusu”

Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun ölümüyle ilgili bilgiler veren Fikret Orman, konunun 65 bin TL’nin ötesinde olduğunu vurguladı. Orman, “Yasadışı bahis falan benim duyduğum şeyler değil. Bunu emniyet güçlerimiz zaten araştırıyordur. Benim duyduğum olay, bir ev alımı olmuş, buranın üstüne ek para istenmiş. Ama konu 65 bin tl değil de bir racon mevzusu. Benim duyduklarım bunlar. Zaten yapan çocuk da 1997’li” dedi.

reklam
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM