• DOLAR
  %0,00
 • EURO
  %0,08
 • ALTIN
  %0,38
 • BIST
  %-8,62
Ünlü Menejer Himmet Kılınç’dan Oğlu Umut’a Çifte Sünnet Düğünü

Ünlü Menejer Himmet Kılınç’dan Oğlu Umut’a Çifte Sünnet Düğünü

reklam"

Ünlülerin Menejeri Himmet Kılınç oğlu Umut’a biri Türkiye’de biri Münih’te çifte sünnet düğünü yaptı. 25 Ağustos 2021 tarihinde Manisa/Kula’da 2800 davetlinin katıldığı 10 yaşındaki Umut Kılınç’ın sünnet düğününde ünlü Latif Doğan, Pop star Mehtap, Kader, Elmas, DJ Yılmaz sahne aldılar.
27 Kasım 2021 Cumartesi Münih Kral event muhteşem salonunda organize edilen sünnet düğünü Corona G2 kuralları yüzünden küçük ölçekli oldu.300 davetli katılabildi.

Kaynak: ARI Dergisi/ Münih  Esin Tekige (haber/resimler)

Bu kural yüzünden kapıdan dönen ve katılamayan bir çok davetliden anlayış bekleyen Himmet Kılınç Münih’teki sünnet düğününde kendisine destek olan KRAL event sahibi Hasan Ağlamış, menejer Aykut İnan ve ortağı Murat Karadağ’a çok müteşekkir olduğunu belirtti.

Orkestra SEMBOL davetlileri coşturan mükemmel bir program yaptı. „Küstüm“ fantazi eseriyle şöhreti daha da artan ve düğüne Türkiye’den özel gelen ünlü sanatçımız Latif Doğan ve DJ Yılmaz sesleriyle ve eserleri yorumlarıyla tam bir müzik ziyafeti çektiler davetlilere. Münih Altperlach hastanesinde hemşirelik yapan Nevşehir’li Esra Kılınç ve uzun yıllar bir ayağı Türkiye’de bir ayağı Avrupa’da menejerlik yapan eşi Himmet Kılınç’ın biricik oğulları Umut Kılınç ve kızkardeşi 4,5 yaşındaki Nisa Kılınç’a adetlere göre kına töreni de yapıldı gecede. İş adamları Resul Atmaca ve kardeşi Musa Atmaca, Münih Migranten Meclisi üyesi ve (BMW) Erol Akbulut, Frankfurt’tan Emniyet Müdürü Ümit Gökgür, Koblenz’ten lüks araba galeri sahibi Irmak Gürbulut, Emine Cevizci (Düğün salonu sahibi), Regensburg’tan Menejer Aykut İnan, Tokatlılar Dernek Başkanı Uğur Sarı, Tuncay Çakırbey BO 12, DJ Feyza Öğe, Hakan Aksu (Grup Leman) Özlem Temel ve eşi medya mensuplarından Yüksel Üret, Mehmet Gürgen ve ARI Dergisi sahibi Esin Tekiğe’de unutulmayacak sünnet düğününe katılan davetliler arasındaydı.

 

Kaynak: ARI Dergisi/ Münih  Esin Tekige (haber/resimler)

reklam
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM